Ostatnio aktualizowane: 04.06.23

 

Ludzie od bardzo dawnych czasów łączą zwierzęta z czymś magicznym. Jesteśmy przekonani, że pewne zwierzęta mogą przynieść nam szczęście lub pecha.  Tradycje starożytnego Egiptu oraz Grecji są dokumentują to, że niektóre zwierzęta były traktowane jako bóstwa. Kotom, psom, smokom, kameleonom, myszom oraz innym nadawano wyjątkowych sił i mocy. W Indiach za świętą uważają krowę, którą szanują na równi z bogami. Krowa, według przekonań społeczeństwa, przynosi ludziom dostatek oraz zdrowie.  

Wiele fabuł w grach hazardowych online jest opartych na tematyce zwierzęcej. Wielu mistrzów twierdzi, że zwierze potrafi pomóc nam wygrać w gry online. Na przykład żaba… Chcesz przekonać się, czy żaba przynosi szczęście? Wybitne europejskie kasyna online ze wspaniałymi symbolami, dedykowanymi cudownym żabkom, mogą stać się miejscem niepowtarzalnej szansy na zwycięstwo. Niezwykle odważne wilki wróżą nam przewagę w grze i są symbolem wierności oraz wyrozumiałości. Kasyna online, oferują jakościowy hazard, który łączy się ze starożytną wiedzą o szczęśliwych symbolach i zwierzętach, mieszkających z nami oraz daleko od naszych domów.

Takie zwierzęce stereotypy dotknęły wiele branż naszego życia. Są one opisywane w literaturze o mitologii, a także wykorzystywane podczas tłumaczenia pojęć filozoficznych. Ponadto ptakiem, przynoszącym nam szczęście i dostatek, jest również feniks. Niektórzy są przekonani, że dostatek i bogactwo przynosi również kotek, królik czy nawet pszczoły. 

 

Jakie zwierzęta przynoszą szczęście? 

Życie ludzi od bardzo dawna było ściśle powiązane ze zwierzętami.  Są to nasi pomocnicy, obrońcy, także nasi najlepsi przyjaciele, bez których już naprawdę nie wyobrażamy sobie naszego życia.  Dzięki temu, jak wyglądają zwierzęta oraz jakie inne wartości do naszego życia wnoszą, wiele z nich stało się dla nas wcieleniem świętości oraz wielu nadaliśmy znaczenia magicznego i niezwykłego.  Tak, wierzymy, że szczęście przynosi złota rybka, żaba, mityczny ptak, biały kot czy wiele innych, uznawanych w rozmaitych kulturach jako szczęśliwych, zwierząt.  

Właśnie dlatego, wiele branż, z których korzystamy na co dzień, wykorzystuje temat zwierząt i rozwija wiedzę o tym, które z nich przynoszą szczęście.  Wirtualne kasyna również dołączają się do rozwijania tego wspaniałego klimatu.  Na stronach internetowych ulubionych kasyn możemy znaleźć setki rozmaitych gier o tematyce zwierzęcej, ludziach, którzy zwracają uwagę na rytuały przynoszące szczęście i w konsekwencji wygraną. W jakich grach możemy spotkać zwierzęta, przynoszące nam uśmiech losu?

Królik: Króliki od ponad 2000 lat pozostają niezmiennym symbolem szczęścia dla wielu ludzi. Te zwierzęta symbolizują płodność, a także dostatek.  Chcąc wzbogacenia, ludzie nieraz zwracają się do królików, symbolizujących szybki i skuteczny sukces w naszym życiu.

Żaba: Żabki z kolei od dawna są kojarzone z pieniędzmi i bogactwem.  Sztuka feng shui mówi nam, że żabka z trzema nogami obowiązkowo powinna znajdować się w naszym domu, żeby przyciągać bogactwo i pieniądze do naszych portfeli.

Jaszczurka: Jaszczurki również, podobnie do żabek, są kojarzone z dostatkiem i powodzeniem.  W rozmaitych kulturach, tak jak starożytna grecka, jaszczurka jest zawsze kojarzona z tym, że może widzieć niewidzialne. To pomaga nam rozwiązywać nasze problemy finansowe.

Słoń: Za kolejny symbol powodzenia i szczęścia również uważamy słonie.  Dobrze jest mieć figurkę złotego słonia w domu, ponieważ przyciąga bogactwo i pieniądze.  Panuje też opinia, że słoń jest również udanym prezentem, ponieważ darując komuś słonia, zapewniasz tej osobie dostatek i szczęśliwe życie.

Koń: Koń jest uważany nie tylko za naprawdę pracowite zwierzę,  które haruje, żeby za swoją pracę uzyskać nagrodę, ale również symbolizuje on siłę, energię i nieustanne chęci w dążeniu do sukcesu.  Także, chyba każdy wie o podkowie, która symbolizuje bogactwo i zawieszona nad drzwiami w naszych domach, obowiązkowo zapewni nam pieniądze i szczęśliwe wydarzenia.

Wilk: Wilki symbolizują zaufanie.  Są one symbolem spokojnego życia w dostatku i bogactwie.  W niektórych kulturach wierzy się, że wilk jest wartownikiem naszego bogactwa i pilnuje, aby pieniądze nie znikały w domu na niepotrzebne rzeczy lub nierozsądne wydatki.

Świnia: Mimo tego, że świnka dla wielu z nas kojarzy się z brudem i życiem w zamieszaniu, istnieją kultury, gdzie to zwierzę jest głównym symbolem bogactwa i pieniędzy.  Właśnie dlatego, wrzucamy monety do porcelanowych świnek w nadziei, że ten symbol potrafi pomnożyć nasze bogactwo i sprawi, że uzyskamy szczęście lub wygodę.

Tygrys : Kolejnym symbolem, który przynosi szczęście ludziom, jest, oczywiście, tygrys.  Jest to zwierzę, które słynie ze swojej siły, wyważonego charakteru i doskonałej strategii.  Właśnie dlatego, w kulturze chińskiej bóg, który symbolizuje dostatek i bogactwo, jest wyobrażany, siedzący na tygrysie, który symbolizuje moc i siłę swojego właściciela.  Statuetka takiego zwierzęcia również przynosi właścicielom dostatek i powodzenie.

Smok: Wielu z nas wie, że smoki w bajkach symbolizują moc i niepokonaną wytrwałość.  To mityczne zwierzę również symbolizuje szczęście.  Ludzie wierzą, że jego ogień i siła potrafią pomóc nam uzyskać powodzenie w rozmaitych sprawach, a także sprzyjają naszemu wzbogacenie się.

Feniks: Kolejnym mitycznym stworzeniem ze świata zwierzęcego, które uważamy za przynoszące szczęście i powodzenie, jest ptak feniks.  Ten magiczny ptak symbolizuje nowe możliwości i wzrost dostatku w naszym domu.  Jest to również symbol wolności oraz połączenia sukcesu w pracy, biznesie i zainteresowaniach oraz we wszystkim, czego sobie zażyczymy.

Szczęśliwe zwierzęta w kasyno online

Wybierać szczęśliwe zwierzę w grach, udostępnianych przez europejskie kasyna, należy według własnych preferencji. Najpierw, warto zapoznać się z ofertą gier na wybranym serwisie. Dalej, możesz posługiwać się wyobraźnią: Jeśli interesujesz się mitologią lub przekonaniami z różnych krajów o szczęśliwych zwierzętach, możesz powierzyć własny los opiece i sprawdzić, czy twoje ulubione zwierzę rzeczywiście przynosi wymarzoną wygraną.  

Zwierze Co symbolizuje
Biały kot Czystość, niewinność, dostatek i bogactwo dla właścicieli.
Żaba Ogromne bogactwo, niespodziewane wzbogacenie się.
Żmija Mądrość, zrównoważoność, dostatek, odwaga.

Rozmaite cywilizacje również mają swoje rytuały, związane ze zwierzętami. Wiemy więc, że czarny kot przynosi pecha, ale biały kot odwrotnie, może sprzyjać sukcesowi podczas gry hazardowej. Identycznie jest z postacią żaby, która jak wiemy, symbolizuje bogactwo i dostatek w grach hazardowych. Niektórzy są przekonani, że z pomocą tego zwierzęcia gra również Cię uszczęśliwi. 

 

Rytuały, jako podstawa wygranej  

Jak wiele innych zwierząt, które w różnych kulturach symbolizują bogactwo, dostatek i zamożne życie, lubiane są też pieski, rysie, a nawet myszy i rozmaite robaczki.  Dzięki temu możemy znaleźć naprawdę ogromny wybór zachwycających gier z tematyką zwierząt wywodzących się ze zwyczajów i tradycji związanych z przynoszeniem szczęścia przez konkretne zwierzątko.

Dzięki szczęśliwym zwierzętom cieszymy się zaskoczeniem, niespodzianką i możliwością udoskonalenia nawyków hazardowych, a także przyjemnym spędzaniem czasu przy ulubionym hobby na stronach wirtualnych kasyn. Może więc uzyskasz szczęście i powodzenie, licząc na żabkę lub feniksa, kotka czy króliczka i będziesz miał możliwość szybko zrealizować własne marzenia oraz udowodnić, że zwierzęta naprawdę potrafią przynosić dostatek. 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ