Opinie o notiOne

Ostatnio aktualizowane: 25.02.24

 

Najważniejsze zalety:

GPS dla psa notiOne jest kompatybilny z systemem iOS i Android, więc nie powinno być żadnego problemu z jego konfiguracją. Sprzęt nie wymaga skomplikowanego montażu, więc nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych. Lokalizator waży tylko 8 g. Aby z niego korzystać nie trzeba płacić żadnego abonamentu.

 

Najważniejsze wady:

Urządzenie jest zasilane bateriami. Część użytkowników przyznaje, że akumulatorek mógłby być bardziej wydajny. Według informacji przekazywanych przez producenta wytrzymuje on rok, jednak w rzeczywistości nierzadko działa krócej.

 

Werdykt: 9.3/10

Choć model ma pewne wady, opinie o notiOne są w większości pozytywne, a użytkownicy przyznają, że ilość zalet skutecznie rekompensuje ewentualne niedociągnięcia. Sprzęt jest lekki i zajmuje mało miejsca, można łatwo przyczepić go do obroży zwierzęcia. Dodatkowo jakość wykonania lokalizatora jest bardzo dobra (odporność na warunki zewnętrzne).

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Zasady działania

Przed podjęciem decyzji o zakupie urządzenia warto poznać zasady jego działania. Zgodnie z tym, co podaje producent, sygnał z lokalizatora odbiera ponad milion użytkowników aplikacji mobilnych, które współpracują z systemem notiOne. Urządzenie po przymocowaniu do obroży wysyła ciągły sygnał nadawczy, który jest odbierany przez telefony, które znajdują się w pobliżu. Oznacza to, że z poziomu swojego smartfona możemy łatwo sprawdzić, gdzie znajduje się nasz pupil (dokładne dane, co do położenia są wyświetlane na ekranie).

Specyfikacja techniczna

Lokalizator GPS do pracy wykorzystuje połączenie bezprzewodowe Bluetooth 4.0. Dokładne wymiary produktu to: 27 mm x 27 mm x 8,5 mm. Jest on mały, więc nie będzie przeszkadzał naszemu psu podczas spaceru czy innych aktywności. Model ma niebieski kolor, choć w ofercie producenta można też znaleźć inne wersje. Sprzęt jest kompatybilny z systemami Android i iOS. W zestawie znajduje się bateria CR1632 działająca do około roku od zakupu. Zasięg sprzętu wynosi 90 m. Wykonany przez właścicieli psów test notiOne wykazał, że parametry urządzenia są bardzo dobre i w większości spełniają oczekiwania użytkowników.

 

Jakość wykonania

Kupując lokalizator dla psa warto zwrócić uwagę nie tylko na efektywność działania systemu i skuteczność wysyłania powiadomień, ale też jakość wykonania. Nie trzeba nikogo przekonywać, aby uwierzył, że jeśli lokalizator jest zrobiony z dobrych gatunkowo materiałów, dłużej zachowuje sprawność. W przypadku tego modelu nie trzeba się obawiać, że szybko ulegnie on zniszczeniu. Lokalizator notiOne jest odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne, więc nie trzeba ściągać go z obroży, kiedy pogoda nie jest najlepsza. Obudowa nie jest też podatna na piasek i kurz.

 

Uniwersalność

Prezentowany sprzęt jest chętnie wybierany z kilku powodów. Można zaliczyć do nich to, że cena notiOne nie jest zbyt wysoka. Znaczenie ma też uniwersalność urządzenia. Ten lokalizator można przymocować nie tylko do obroży naszego zwierzaka, ale też do kluczy, roweru czy torebki. Niekiedy rodzice decydują się na zainstalowanie urządzenia przy plecaku pociechy.  Możliwości zastosowania lokalizatora GPS są duże. Warto wspomnieć o tym, że urządzenie zapisuje historię z ostatnich 30 dni, a z poziomu aplikacji można obsługiwać kilka sprzętów jednocześnie.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ