Ostatnio aktualizowane: 11.07.20

 

Najważniejsze zalety:

Prezentowana smycz dla dużego psa ma dobrze wyprofilowany uchwyt, a wszystko po to, aby właściciel czworonoga nie miał żadnego problemu z jego utrzymaniem. Na uchwycie znajdują się płynnie działające przyciski, które pozwalają łatwo sterować długością taśmy, a w razie potrzeby ją blokować. Produkt jest wytrzymały, co w przypadku psów o sporej masie ma szczególne znaczenie.

 

Najważniejsze wady:

Czytając niektóre opinie o Flexi Giant XL można dowiedzieć się, że produkt jest nieco ciężki, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę masę innych smyczy, jakie są dostępne na rynku. Trzeba jednak pamiętać, że to akcesorium jest przeznaczone dla dużych psów.

 

Werdykt: 9.7/10

Wiele osób decyduje się na zakup tego produktu sugerując się tym, że spełnia on oczekiwania większości miłośników czworonogów. Przeprowadzony test Flexi Giant XL dał dowód na to, że smycz jest wytrzymała i zachowuje trwałość nawet w przypadku mocno szarpiącego psa, który dopiero uczy się, jak poprawnie chodzić na smyczy. Na powierzchni taśmy nie pojawiają się przetarcia.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Przeznaczenie

Flexi Giant XL to smycz automatyczna przeznaczona dla dużych psów o sporej masie. Jest ona wytrzymała, więc nie ma obaw o jej zerwanie w sytuacji, kiedy nasz pupil okaże nieposłuszeństwo i mocno nas pociągnie. Dokładna długość taśmy wynosi 8 m, co gwarantuje odpowiednią swobodę podczas spaceru. Nie trzeba się martwić, że pies, chcąc powąchać trawę poza chodnikiem, będzie nas ciągnął. 

Wykonanie

Mimo że cena Flexi Giant XL nie jest najniższa, sporo konsumentów zaznacza, że jakość wykonania produktu jest bardzo dobra. W związku z tym nie ma wątpliwości, co do tego, że warto wydać nieco więcej pieniędzy i mieć pewność, że inwestuje się w solidne akcesorium, które posłuży nam na długo. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na taśmę, która jest odporna na przetarcia. Dodatkowo ma ona żółty kolor, dlatego jest widoczna już z daleka. To duży atut, szczególnie podczas spaceru po zmroku. Prezentowana smycz automatyczna ma szlufkę bezpieczeństwa. Zabezpiecza ona przed zwinięciem się taśmy, gdyby doszło do jej zerwania. Znajdujące się na smyczy haczyki mają chromowaną powłokę, co daje pewność, że są dobrze zabezpieczone przed działaniem korozji. Karabińczyk działa sprawnie, więc przygotowanie psa do spaceru zajmuje tylko chwilę. 

 

Miękka rączka

Czasami zdarza się, że smycze automatyczne, które w założeniu mają poprawiać wygodę spacerów z pupilem mają źle wyprofilowane uchwyty. Nie jest tak jednak w przypadku omawianego modelu, co potwierdziło wielu zadowolonych z zakupu konsumentów. Ich zdaniem rączka ma odpowiedni kształt, dlatego wygodnie się ją trzyma i nie ma obaw, że przypadkowo wyślizgnie się z dłoni. Uchwyt jest zrobiony z wytrzymałego, a jednocześnie przyjemnego w dotyku materiału. To wszystko sprawia, że spacery z psem okazują się przyjemne. 

 

Design

Właścicielom czworonogów podoba się to, że smycz automatyczna Flexi Giant XL ma prosty, a jednocześnie oryginalny design. Obudowa jest utrzymana w stonowanej kolorystyce, jednak taśma ma wyraźny, żółty kolor. Konsumenci wskazują, że dobranie pasującej obroży czy szelek nie jest trudne. Dodatkowo warto wspomnieć, że obudowa nie jest podatna na zarysowania, więc długo zachowuje estetyczny wygląd.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments