Ostatnio aktualizowane: 11.07.20

 

Najważniejsze zalety:

Automatyczna smycz dla psa jest poręczna, mała i lekka, więc wygodnie się z niej korzysta. Utrzymanie akcesorium w dłoni jest proste, a wszystko dlatego, że uchwyt został odpowiednio wyprofilowany. Rączka jest tak zrobiona, aby nie było obaw, że kiedy pies mocniej pociągnie za smycz, wyrwie nam ją z dłoni (co mogłoby okazać się bardzo niebezpieczne). 

 

Najważniejsze wady:

Z uwagi na to, że na uchwycie i obudowie znajdują się różowe elementy, zdaniem kupujących smycz nie spodoba się każdemu. Może pojawić się problem z tym, aby dobrać do niej idealnie pasujące akcesoria. Obudowa ma czarny kolor i znajdują się na niej różowe kropeczki.

 

Werdykt: 9.4/10

Osoby wystawiające opinie o Flexi Design wskazują, że produkt jest solidnie wykonany i estetycznie się prezentuje. Smycz automatyczna zapewnia wygodę podczas spaceru, bo pies ma zapewnioną większą swobodę, więc nie trzeba iść krok w krok za nim. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Kompatybilność z innymi akcesoriami

Producent wskazuje, że prezentowany model jest dostępny z różnego rodzaju akcesoriami, a mianowicie pojemnikiem Multibox i latarką Led Lighting System. Pierwszy ze wspomnianych produktów pozwala wygodnie przenosić woreczki na odchody i mieć je zawsze pod ręką. Warto pamiętać, że sprzątanie po pupilu to obowiązek każdego właściciela, a w przypadku jego niewypełnienia można dostać mandat. W pojemniku Multibox zamiast worków można też przenosić smakołyki, co jest przydatne, jeśli szkolimy naszego pupila. Latarka Led Lighting System przydaje się w okresie jesienno-zimowym, bo wtedy szybko robi się ciemno i nasza widoczność jest mniejsza. To nieocenione akcesorium, kiedy poruszamy się po nieoświetlonym odcinku drogi.

Wykonanie

Osoby, które zdecydowały się kupić tę smycz i z niej korzystają przyznają, że jakość jej wykonania jest bardzo dobra. Na obudowie nie pojawiają się ślady zarysowań, co świadczy o tym, że do jej produkcji użyto dobrych gatunkowo materiałów. 

 

Przeznaczenie

Smycz automatyczna Flexi Design ma długość równą 5 m. Nadaje się ona dla psów ważących do 12 kg. Dzięki temu, że produkt jest lekki i dobrze wyprofilowany, wygodnie się z niego korzysta i można łatwo zachować kontrolę nad tym, co robi nasz pupil. Należy wspomnieć, że cena Flexi Design jest przystępna. 

 

Wytrzymała linka

Warto zwrócić uwagę na to, że smycz jest dostępna w kilku wersjach. Mamy do wyboru modele z linką w rozmiarach: XS (3 m długości, wytrzymałość do 8 kg), S (5 m długości, wytrzymałość do 12 kg) i M ( 5 m długości i wytrzymałość do 20 kg). Dodatkowo możemy też zdecydować się na zakup modelu z taśmą: S (długość 5 m i waga psa do 15 kg) i M/L (długość 5 m i maksymalna waga psa 50 kg). W efekcie ten produkt można polecić właścicielom psów różnych ras. Test Flexi Design wykazał, że mechanizm odpowiadający za ruch taśmy czy linki się nie zacina. Sterowanie długością smyczy jest proste. 

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments