Ostatnio aktualizowane: 26.01.21

 

Najważniejsze zalety:

Jeśli przeczytasz opinie o Moser Rex 1230, dowiesz się z nich m.in. tego, że urządzenie nie generuje dużego hałasu w trakcie pracy, więc nie tylko wygodnie się z niego korzysta, ale też istnieje większa szansa na to, że pupil nie będzie bał się strzyżenia. Głowica ze stali nierdzewnej nie jest podatna na korozję.

 

Najważniejsze wady:

Maszynka do strzyżenia psów ma moc równą 15 W, więc nie działa wystarczająco efektywnie w przypadku ścinania długiej i gęstej sierści. Praca z takim włosiem może doprowadzić do przegrzania urządzenia i wiązać się z koniecznością robienia częstych przerw.

 

Werdykt: 9.6/10

Choć sprzęt ma pewne wady, jego ogólna ocena jest bardzo dobra. Osoby, które zdecydowały się na zakup tej maszynki do strzyżenia psów przyznają, że jest ona wygodna w użyciu, a wykorzystane do jej produkcji materiały odznaczają się dużą wytrzymałością. Produkt waży 620 g, jego wymiary to: długość – 18 cm, szerokość – 6,7 cm i wysokość – 4,2 cm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wykonanie

Mimo że cena Moser Rex 1230 nie jest najniższa, wielu właścicieli psów poleca ten sprzęt. Ma to związek z tym, że urządzenie zrobiono z dobrych gatunkowo materiałów, co przekłada się na długą i bezawaryjną pracę. Maszynka do strzyżenia czworonogów ma metalową głowicę tnącą. Użyta do jej produkcji stal nierdzewna nie ulega zniekształceniom, a na jej powierzchni nie pojawia się korozja. Obudowa jest wykonana w taki sposób, aby nie tylko dobrze chronić wewnętrzny mechanizm, ale też ładnie się prezentować. Urządzenie można chwycić pewnie i nie trzeba co chwilę poprawiać jego ułożenia.

Informacje techniczne

Model jest zasilany sieciowo. Ma długi, 3 m kabel, który jest elastyczny i odporny na przetarcia. Produkt zajmuje stosunkowo mało miejsca i jest lekki, dlatego też jego przenoszenie i przechowywanie nie powodują żadnych problemów. Moc maszynki do strzyżenia psów wynosi 15 W. Sprzęt ma system regulacji ostrza Multiclick, więc możliwe jest ustawienie preferowanej długości cięcia (zakres od 0,7 mm do 3 mm). Dodatkowo można korzystać z nasadek dystansowych, których nakładanie na sprzęt i ustawianie jest proste. Potwierdził to test Moser Rex 1230.

 

Akcesoria w zestawie

Do zakupu powinno zachęcić to, że w zestawie poza opisywaną maszynką znajdują się także inne, potrzebne przedmioty. Mowa tutaj o ostrzu Starblade z regulowanym zakresem cięcia, osłonie ostrzy i komplecie 2 nakładek dystansowych o długości równej 6 mm i 9 mm. Jeśli zastanawiasz się, jak będziesz dbał o sprawność maszynki, nie musisz się obawiać. Producent dołączył do zestawu także olej do smarowania noża i szczoteczkę do czyszczenia. Wszelkie wątpliwości dotyczące obsługi sprzętu powinna rozwiać czytelna instrukcja obsługi. Ujęte zostały w niej wszystkie ważne informacje na temat urządzenia. Właściciele psów doceniają, że kupując maszynkę otrzymuje się dużo potrzebnych akcesoriów.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments