Ostatnio aktualizowane: 26.01.21

 

Najważniejsze zalety:

Maszynka do strzyżenia psów ma kompaktowe wymiary i wygodny, dobrze wyprofilowany uchwyt pozwalający na swobodne manewrowanie sprzętem. Silnik o mocy 35 W gwarantuje efektywną i stosunkowo cichą pracę. Ceramiczne ostrza odznaczają się wytrzymałością i nie wymagają przeprowadzania skomplikowanego procesu konserwacji. Model ma tytanową głowicę i jest prosty w obsłudze. 

 

Najważniejsze wady:

Przeglądając opinie o Camry CR 2821 można dowiedzieć się, że choć sprzęt ma sporo zalet, jego wadą jest długi czas ładowania. Wynosi on nawet do 8 h. Niemniej jednak urządzenie jest zasilane sieciowo-akumulatorowo, więc można także podłączyć go do prądu i w ten sposób przeprowadzić zabieg.

 

Werdykt: 9.4/10

Według użytkowników Camry CR 2821 to dobra maszynka do strzyżenia psów ułatwiająca regularną pielęgnację czworonogów. W zestawie znajdują się 4 nasadki grzebieniowe: 3 mm, 6 mm, 9 mm i 12 mm. Model ma czarno-czerwoną obudowę, na której znajduje się wskaźnik poziomu naładowania baterii. Sprzęt jest lekki i poręczny.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Silnik

Maszynka do strzyżenia psów ma wydajny silnik o mocy 35 W, który, zgodnie z opiniami osób przeprowadzających test Camry CR 2821, nie generuje zbyt dużego hałasu. Co więcej, gwarantuje on sprawną pracę i nie nagrzewa się zbyt szybko, co również świadczy o jego wysokiej jakości. Jeśli będziemy korzystać z urządzenia zgodnie z jego przeznaczeniem, możemy być pewni, że posłuży nam i naszemu psu przez długi czas.

Ceramiczne ostrza

Prezentowana maszynka do strzyżenia ma wytrzymałe, ceramiczne ostrze, które wyróżnia się szybkością i dokładnością działania. Ostrze nie tępi się szybko, na jego powierzchni nie widać też śladów korozji. Kolejnym solidnym elementem jest tytanowa głowica. Jak nietrudno zauważyć, wykorzystane do produkcji sprzętu materiały są bardzo dobrej jakości. 

 

Regulacja długości strzyżenia

Sprzęt powinien być dostosowany do potrzeb różnych użytkowników, dlatego też możliwa jest sprawna regulacja długości strzyżenia. Odbywa się to z poziomu łatwego w obsłudze pierścienia, a także za sprawą wymiennych nasadek grzebieniowych, które otrzymujemy w zestawie (3 mm, 6 mm, 9 mm i 12 mm). Ich zdejmowanie i zakładanie przebiega szybko i bez problemów, elementy te się nie zacinają. Dodatkowo są one zrobione z dobrych gatunkowo tworzyw, więc ryzyko ich zniszczenia jest małe.

 

Wygoda użytkowania

Wygodnie korzysta się z tej maszynki do strzyżenia psów, bo ma ona odpowiednio dobrany kształt. jej obudowa jest zrobiona z materiału, który nie ślizga się w dłoni. W rezultacie nie trzeba co chwilę poprawiać ułożenia sprzętu. Wygodę pracy zapewnia też sposób zasilania (sieciowo-akumulatorowy). Możemy strzyc psa w dowolnym miejscu, nawet z ograniczoną dostępnością prądu. W razie potrzeby maszynkę można podłączyć do źródła zasilania. Czas pracy baterii po pełnym naładowaniu wynosi ok. 40 minut.

 

Dodatkowe akcesoria

Przy zakupie sprzętu otrzymujemy także, poza wspomnianymi wcześniej nasadkami grzebieniowymi, zasilacz i baterię, jak również akcesoria do pielęgnacji maszynki do strzyżenia psów. Są nimi: olejek i szczoteczka do czyszczenia. Produkty te pomagają w dbaniu o odpowiedni wygląd i dobre właściwości urządzenia. Choć ilość akcesoriów jest duża, cena Camry CR 2821 nie jest zbyt wysoka.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments