Ostatnio aktualizowane: 26.01.21

 

Najważniejsze zalety:

Maszynka do strzyżenia psów ma zasilanie sieciowo-akumulatorowe, a to jest gwarancją wygodnej pracy. Jeśli bateria się rozładuje, możemy podłączyć sprzęt do źródła zasilania i nadal z niego korzystać. Uchwyt wykonano w ten sposób, aby trzymanie urządzenia w dłoni nie stanowiło zbyt dużego wyzwania i osoba przycinająca sierść mogła w pełni skupić się na tym zadaniu.

 

Najważniejsze wady:

Właściciele psów wskazują, że dołączone do kompletu dodatkowe nasadki nie sprawdzają się zbyt dobrze do przycinania bardzo długiej sierści. Włosy nadmiernie się plączą, co może utrudniać pracę. Plastik użyty do produkcji tych akcesoriów nie jest najlepszej jakości.

 

Werdykt: 9.7/10

Jest to solidna maszynka do strzyżenia psów, w szczególności maltańczyków i innych małych ras. Ma tytanową głowicę, która jest wytrzymała i zapewnia bezawaryjną pracę przez długi czas. Model ma ceramiczne ostrze, które umożliwia precyzyjne strzyżenie. Urządzenie ma wydajny silnik pracujący z mocą równą 35 W. Nie generuje on zbyt dużego hałasu, co mogłoby denerwować psy i powodować u nich większy stres.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Ustawienie długości strzyżenia

Chcesz ustawiać urządzenie wedle swoich potrzeb? W takim wypadku warto wybrać maszynkę do strzyżenia psów Adler AD 2823. Opinie na jej temat są pozytywne, dlatego że jest łatwa w obsłudze. Właściciel psa może wybrać najlepsze dla siebie ustawienia strzyżenia, długość jest regulowana w zakresie od 0,8 mm do 2 mm. W skład zestawu wchodzą wymienne nasadki grzebieniowe o różnej długości.

Cicha praca

Sprzęt ma wydajny, 35 W silnik, który przede wszystkim nie nagrzewa się zbyt mocno w trakcie pracy, a w związku z tym nie ma ryzyka, że dojdzie do jego przeciążenia. Opinię tę potwierdził test Adler AD 2823. Co więcej, silnik nie generuje zbyt dużego hałasu, więc zdecydowanie łatwiej można przeprowadzić zabieg pielęgnacyjny (mniejsza szansa na to, że pies będzie się denerwował i wyrywał). 

 

Łatwa konserwacja

Decydując się na zakup maszynki do strzyżenia psiej sierści musimy liczyć się z tym, że trzeba będzie odpowiednio o nią zadbać. Mowa tutaj o czynnościach konserwacyjnych, które wymagają regularności. Zaletą jest więc to, że w zestawie znajduje się olejek do zabezpieczania ostrza. Nie trzeba wydawać pieniędzy na jego zakup ani zastanawiać się, jaki produkt kupić. Aby zachowanie idealnego wyglądu urządzenia i jego sprawności nie było problemem w komplecie znajduje się też solidnie wykonana szczoteczka służąca do usuwania pozostałej na ostrzach sierści, a także innych zabrudzeń. Cena Adler AD 2823, jak na ilość dodatkowych akcesoriów, jest atrakcyjna. 

 

Czas pracy baterii

Urządzenie ma zasilanie akumulatorowo-sieciowe. Po pełnym naładowaniu jest w stanie pracować przez ok. 40 minut, co jest dobrym wynikiem. Taki czas pozwala na skrócenie sierści (wiele zależy jednak od naszych umiejętności). Istotnym udogodnieniem jest możliwość korzystania z maszynki do strzyżenia psów także wtedy, gdy jest ona podłączona do prądu. Czas ładowania jest długi, bo wynosi 12 h, jednak w tym czasie można korzystać z urządzenia.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments