Ostatnio aktualizowane: 11.07.20

 

Najważniejsze zalety:

Klatka dla królików jest zrobiona z solidnych materiałów, a potwierdza to przeprowadzony test Ferplast Rabbit 100 i pozytywne opinie wystawiane przez użytkowników. Wraz z produktem sprzedawane jest niezbędne wyposażenie stanowiące podstawowe akcesoria, które muszą znaleźć się w każdej klatce dla gryzoni. Są one zrobione z wytrzymałych tworzyw. 

 

Najważniejsze wady:

Za wadę właściciele królików uznają to, że klatka nie jest otwierana od góry, a jedynie od boku. W związku z tym czasami pojawiają się problemy z tym, aby swobodnie wyciągnąć znajdujące się w środku akcesoria i dokładnie wyczyścić produkt. Niemniej jednak z czasem można się do tego przyzwyczaić.

 

Werdykt: 9.6/10

Choć nie jest to model bez wad, jego popularność jest spora. Wpływ na to ma bez wątpienia przystępna cena Ferplast Rabbit 100. Klatka dla królików ma prosty design. Kratki są stalowe, a kuweta szara. Jej mocowanie jest proste, nie trzeba poświęcać zbyt dużo czasu na to, aby poprawnie złożyć klatkę i móc wstawić do niej swojego pupila.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe informacje

Przed zakupem warto nie tylko poznać opinie o Ferplast Rabbit 100, ale także przeczytać podstawowe informacje na temat produktu. Dzięki nim będzie można łatwo określić, czy jest to model, którego potrzebujemy. Prezentowana klatka dla królików ma wymiary: 95 cm x 57 cm x 46 cm. Kuweta jest dostępna w wersji jasno i ciemnoszarej. 

Bezpieczeństwo użytkowania

Myśląc o zakupie klatki dla królików miniaturek, każdy odpowiedzialny właściciel stawia na wysokim miejscu bezpieczeństwo jej użytkowania. W przypadku opisywanego modelu nie musimy się martwić o ten aspekt. Farbę, którą użyto do zabezpieczenia krat wyprodukowano na bazie wody. Producent zapewnia, że lakier nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia zwierzęcia. Odstęp między kratami wynosi ok. 2 cm, więc nie ma ryzyka, że królik przeciśnie się między nimi albo będzie miał możliwość włożenia tam głowy (co mogłoby doprowadzić do jej zaklinowania się). Należy pamiętać o tym, aby klatki nie stawiać wysoko na meblach, bo istnieje ryzyko, że się ona przechyli i przewróci na podłogę. Nie można na niej też stawiać żadnych przedmiotów.

 

Dodatkowe akcesoria

Warto podkreślić, że poza samą klatką, w komplecie znajdują się także inne przydatne akcesoria. Zestaw zawiera m.in. paśnik, który montuje się do kratek. Jest on przeznaczony na sianko, które, z uwagi na swobodny dostęp do paśnika można szybko wymienić. Dodatkowo kupujący otrzymuje poidło na wodę, a także miskę na karmę. Znajdująca się w klatce antresola jest swego rodzaju domkiem, w którym królik może się skryć, kiedy chce odpocząć. Osoby, które zdecydowały się kupić tę klatkę uważają, że wszystkie wymienione akcesoria są zrobione z należytą starannością. Nie trzeba się obawiać, że nie spełnią one swojego zadania i trzeba będzie wymienić je na nowe (co generowałoby dodatkowe koszty).

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments