Ostatnio aktualizowane: 11.07.20

 

Najważniejsze zalety:

Klatka dla królików jest wyposażona we wszystkie potrzebne akcesoria, czyli: miskę, pojnik i paśnik. W zestawie znajduje się też domek ze schodkami. Pielęgnacja produktu nie jest trudna, wszystkie elementy można łatwo odłączyć i je wyczyścić. Dodatkowo model ma prosty design. Szaro-srebrne elementy pasują do wystroju każdego pomieszczenia. Klatkę w razie potrzeby można złożyć na płasko.

 

Najważniejsze wady:

Wysoka kuweta jest zrobiona z tworzywa sztucznego. Ma ono gładką powierzchnię, jednak po dłuższym czasie można zauważyć pojawiające się na niej zarysowania. Nie wpływa to na komfort użytkowania klatki, a jedynie nieco na jej estetykę. Do czyszczenia produktu warto używać delikatnej gąbki.

 

Werdykt: 9.7/10

Ferplast Casita 120 to zdaniem sporej liczby osób dobra klatka dla królików, która zapewnia odpowiednie warunki do życia. Model jest polecany także dla większych gryzoni. Klatka jest otwierania od góry, dlatego łatwiej wyciągnąć z niej wszystkie akcesoria i zrobić porządek w środku.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dodatkowe wyposażenie

Produkt jest sprzedawany w zestawie z dodatkowym wyposażeniem, co ogranicza koszty związane z przygotowaniem domku dla pupila. Nie trzeba kupować zbyt dużo akcesoriów, aby zapewnić królikowi odpowiednie warunki do życia i codzienną rozrywkę. W komplecie znajduje się paśnik, do którego można wkładać siano (wygodnie i solidnie mocowany na klatce). Dodatkowo zestaw zawiera poidło na wodę, jego pojemność jest równa 500 ml. Uzupełnianie pojnika jest proste, a zwierzę ma stały dostęp do wody. Kupujący otrzymuje też miskę na karmę i domek ze schodami. Każdy ze wspomnianych elementów jest zrobiony z dobrych gatunkowo materiałów, czego dowodem jest test Ferplast Casita 120 i jego pozytywne wyniki. 

Łatwa pielęgnacja

Ważnym aspektem, na którym większość osób zwraca uwagę jest to, czy czyszczenie klatki dla królików jest wygodne i łatwe. Obowiązkiem każdego właściciela jest zapewnienie dobrych warunków pupilowi, co sprowadza się nie tylko do odpowiedniego karmienia, ale też dbania o klatkę. Opisywany przez nas model jest pod tym względem dobrze oceniany, czego można dowiedzieć się czytając opinie o Ferplast Casita 120. Zaletą jest to, że klatkę można otworzyć od góry i w związku z tym łatwo wyjąć z niej wszystkie przedmioty i wyczyścić podstawę. 

 

Montaż i składanie

Osoby, które zdecydowały się kupić ten produkt zapewniają, że jego składanie przebiega intuicyjnie i, co istotne, nie zajmuje dużo czasu. System montażu to SaveSpace Packing, co oznacza, że klatkę w razie potrzeby można łatwo złożyć, bezpiecznie ją przenieść i przechowywać tak, aby nie zajmowała zbyt dużo miejsca. Dokładne wymiary produktu to: długość – 119 cm, szerokość – 58 cm i wysokość – 60 cm. Odległość między prętami wynosi 2,3 cm, a wysokość kuwety jest równa 16,5 cm. 

 

Design

Czynnikiem wpływającym na popularność produktu jest jego design. Łatwo dopasować klatkę do wystroju wnętrza. Ma ona szare elementy, które dobrze komponują się właściwie z każdym kolorem. Nie bez znaczenia są też koszty zakupu Ferplast Casita 120. Cena modelu nie jest wygórowana, tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę estetykę jego wykonania.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments