Opinie o obroży dla kotów Pchełka

Ostatnio aktualizowane: 25.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Prezentowana obroża dla kotów ma regulowaną długość, dlatego też możliwe jest jej łatwe dopasowanie do obwodu szyi naszego zwierzaka. To daje pewność, że produkt nie będzie się zsuwał i tym samym się nie zgubi. Obroża zawiera olejki ziołowe, więc jest bezpieczna w stosowaniu. Można ją zakładać już u trzymiesięcznych kotków.

 

Najważniejsze wady:

W pojedynczych recenzjach możemy przeczytać, że gumka przy zapięciu po jakimś czasie zaczyna się pruć. Może to świadczyć o nie najlepszej jakości użytych w procesie produkcji materiałów. Warto jednak pamiętać, że cena obroży Pchełka jest niska.

 

Werdykt: 9.4/10

Dla sporej grupy konsumentów jest to najlepsza obroża dla kota w tym przedziale cenowym. Większość publikowanych opinii na temat produktu jest pozytywna. Obroża działa na pchły do 3 miesięcy od momentu rozpakowania. Produkt ma przyjemny, niezbyt intensywny zapach. Obroża skutecznie odstrasza pchły i kleszcze. Przeprowadzony test obroży Pchełka potwierdza, że dobrze radzi sobie ona z pasożytami.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wykonanie

Do wykonania obroży wykorzystano taśmę polipropylenową. Naniesiono na nią dodatkowo warstwę elastycznego polimeru. W efekcie produkt jest giętki, dostosowuje się do skóry zwierzęcia i nie powoduje bolesnych otarć. Warto wspomnieć o tym, że obroża jest wodoodporna, więc nawet jeśli nasz pupil będzie przebywał na zewnątrz, kiedy pogoda za oknem nie będzie najlepsza, nie musimy się obawiać o to, że produkt przestanie należycie działać. Z obroży są uwalniane olejki eteryczne. Mają one przyjemny, niezbyt intensywny zapach. Model ma tęczowy kolor, dlatego wyróżnia się wyglądem spośród innych dostępnych na rynku produktów. Produkt jest zapakowany w solidne, tekturowe pudełko. Opakowanie jest szczelne, co pozwala mieć pewność, że model przed otwarciem nie straci swoich właściwości.

Skuteczność działania

Obroża Pchełka jest przeznaczona dla kotów celem ich zabezpieczenia przed pchłami i kleszczami. Jest ona odpowiednia dla zwierzaków od 3. miesiąca życia. Zapach, który unosi się z obroży nie jest lubiany przez owady, co daje pewność, że nie będą one przeszkadzały naszemu kotu. Niemniej jednak nie jest on zbyt intensywny, więc nie przeszkadza kotom ani ich właścicielom. Olejki eteryczne działają, jak powinny, więc wiele osób wybiera obrożę Pchełka. Opinie w Internecie dowodzą, że mimo niskiej ceny, skuteczność produktu jest bardzo dobra.

 

Długość

Długość prezentowanej obroży wynosi 30 cm. Ważne jest jednak to, że taśma jest regulowana, co oznacza, że można bez problemu dopasować ją do swojego pupila. Odpowiednie wyregulowanie długości obroży nie jest trudne, służy do tego klamerka i spinka. Obydwa ze wspomnianych elementów są wytrzymałe. Można być pewnym, że dobrze założona obroża nie będzie zsuwała się z szyi naszego pupila. To szczególnie ważne, jeśli mamy kota wychodzącego i chcemy zabezpieczyć się przed zgubieniem akcesorium. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ