Opinie o Felisept Home Comfort

Ostatnio aktualizowane: 27.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Obroża nie ma negatywnego wpływu na zdrowie kota, co zostało potwierdzone poprzez specjalistyczny test Felisept Home Comfort. To oznacza, że możemy bez obaw założyć ją swojemu pupilowi, aby nie czuł zdenerwowania w związku z koniecznością odbycia wizyty u weterynarza czy przeprowadzką i całkowitą zmianą otoczenia.

 

Najważniejsze wady:

Opublikowane na temat modelu Felisept Home Comfort opinie są głównie pochlebne, jednak niektórzy konsumenci przyznają, że wydzielany przez niego zapach kocimiętki po pewnym czasie stał się dla nich drażniący. Dotyczy to w szczególności osób, które pozwalają swojemu pupilowi spać razem z nimi w łóżku.

 

Werdykt: 9.3/10

To obroża uspokajająca, którą warto założyć zwierzęciu przed stresującą dla niego sytuacją. Jest ona nasączona kocimiętką, czyli naturalną substancją. W jej składzie nie ma żadnych chemicznych dodatków. Model nie podrażnia skóry kota i nie wywołuje reakcji alergicznych. Jego długość całkowita wynosi 30 cm. Zapach wydziela się nieustannie przez ok. 30 dni.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Uspokajające działanie

Po założeniu obroży kot staje się wyraźnie spokojniejszy. Przydaje się ona w wielu różnych sytuacjach, m.in. w czasie przeprowadzki, wizyty u weterynarza, pojawienia się w domu nowych mieszkańców (przykładowo kolejnego zwierzęcia), długiej podróży samochodem itp. To obroża dla kota, która zapobiega niepożądanym reakcjom: gryzieniu, drapaniu mebli i domowników, nadmiernej drażliwości, napadom lęku, oznaczaniu terenu czy braku apetytu. Działa ona już od momentu odpakowania i założeniu pupilowi na szyi.

Nie przeszkadza zwierzęciu

Obroża nie powinna przeszkadzać kotu podczas zabawy, snu, korzystania z kuwety czy codziennej pielęgnacji sierści. Jest ona lekka i nie obciąża nadmiernie szyi mruczka, jej długość można swobodnie regulować. Jest to model zapinany na zatrzask, dlatego jego założenie nie sprawia żadnego problemu. Materiałem wykonania produktu jest polimer octanu etylenowo-winylowego i jak zostało wspomniane, nie podrażnia on skóry kota. Co istotne, obroża jest wodoodporna, więc jeśli co pewien czas kąpiemy swojego pupila, nie musimy jej zdejmować.

 

Produkt polecany przez weterynarzy

Produkt jest godny uwagi nie tylko ze względu na skuteczność działania, ale także bezpieczeństwo stosowania. Obroża jest często polecana przez weterynarzy. O jej zakupie powinni pomyśleć właściciele niespokojnych kotów, źle reagujących na stresujące sytuacje. Znajdujący się w kocimiętce nepetalakton to organiczny związek chemiczny, który wprawia zwierzęta w stan euforii i uspokaja je. Charakterystyczny zapach obroży utrzymuje się przez cały miesiąc, dlatego nie ma ryzyka, że po kilku dniach przestanie ona działać i kot znów będzie odczuwał zdenerwowanie. To bardzo dobra alternatywa dla innych środków uspokajających dla zwierząt, np. w postaci tabletek. Warto zdecydować się na zakup obroży, bo jest skuteczna, a do tego tania. Jak wynika z recenzji konsumentów, cena Felisept Home Comfort jest bardzo atrakcyjna.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ