Ostatnio aktualizowane: 06.12.22

 

Najważniejsze zalety:

Karma dla psów zawiera łososia będącego dobrym źródłem białka. W pokarmie nie znajdziemy zbóż, które mogłyby powodować problemy z trawieniem i wypróżnianiem się, więc jest to bezpieczny wybór dla naszego pupila. Karma zawiera m.in. lekkostrawne, słodkie ziemniaki, które gwarantują uczucie sytości. Za zdrową i błyszczącą sierść odpowiadają kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 3.

 

Najważniejsze wady:

Chrupki są zbyt małe, dlatego karma nie będzie odpowiednia dla wszystkich psów. Czasami pojawia się problem związany z tym, że zwierzę nie gryzie, ale połyka granulki, co nie jest dobre. Sposobem na poradzenie sobie z tym problemem może okazać się wcześniejsze moczenie karmy.

 

Werdykt: 9.4/10

Przed zakupem warto poznać opinie o Taste of The Wild Pacific Stream. Są one w większości pozytywne, co świadczy o wysokiej jakości pokarmu. Właściciele psów przyznają, że karma ma przyjemny zapach, który zachęca zwierzęta do jedzenia. Pokarm zawiera wiele cennych składników mających dobry wpływ na zdrowie pupila.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wysoka jakość

Dlaczego warto kupić Taste of The Wild Pacific Stream? Test, który przeprowadzili hodowcy wykazał, że pokarm smakuje psom, a jego regularne podawanie sprawia, że pupil zyskuje więcej energii i nie ma żadnych problemów trawiennych. Warto podkreślić, że prezentowana karma spełnia normy żywieniowe określone przez AAFCO, czyli Stowarzyszenie Amerykańskich Urzędników Kontroli. Publikuje ono m.in. wytyczne na temat składów karm i sposobu ich etykietowania. Możemy być pewni, że prezentowana karma odpowiada surowym normom. 

Nie zawiera zbóż 

Właściciele psów przyznają, że sporym atutem produktu jest to, że w składzie nie ma zbóż, które czasami prowadzą do problemów zdrowotnych. W efekcie pies nie powinien mieć żadnych dolegliwości związanych z trawieniem. Brak zbóż stanowi też mniejsze ryzyko pojawienia się nadwagi i cukrzycy. Warto dodać, że karma jest odpowiednia dla psów na każdym etapie życia, dlatego można uznać ją za uniwersalny, a jednocześnie bardzo dobry wybór. 

 

Bogata w cenne składniki

Kwestią, na którą zawsze trzeba zwracać uwagę jest skład karmy. Warto zweryfikować procentowy stosunek wszystkich składników, aby dowiedzieć się, czy pokarm dostarczy naszemu psu wszystko, co niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. W Taste of The Wild Pacific Stream znajdziemy świeżego, wędzonego łososia, który jest cennym źródłem białka i tłuszczów i dostarcza psu potrzebnej energii. Ponadto pokarm zawiera wyważoną mieszankę białek i aminokwasów, a także nienasycone kwasy tłuszczowe Omega, które dobrze wpływają na wygląd psiej sierści. Naturalnymi przeciwutleniaczami są owoce i warzywa dostarczające takie składniki, jak: cynk, witamina E i selen. W składzie karmy są też słodkie ziemniaki, które zapewniają uczucie sytości, a co więcej, są bogate w witaminę B i C oraz minerały. Z opakowania wyczytamy też, że pokarm zawiera jagody i maliny o właściwościach przeciwutleniających, jak również pomidory, które dostarczają składników niezbędnych do prawidłowego trawienia. Wiele osób zgadza się ze stwierdzeniem, że warto kupić Taste of The Wild Pacific Stream. Cena karmy, choć jest nieco wysoka, nie zniechęca właścicieli psów do podawania tego pokarmu.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ