Ostatnio aktualizowane: 08.02.23

 

Światowy przemysł zajmujący się produkcją pokarmów dla zwierząt kwitnie, a rosnące zapotrzebowanie oraz uczłowieczenie zwierząt domowych prowadzą do gruntownych zmian i coraz większego zapotrzebowania na produkt. Firmy produkujące karmę dla zwierząt coraz częściej stawiają na wysoką jakość karmy, która będzie przede wszystkim ekologiczna. Na rynku dostępne są różne odmiany karm naturalnych i bezglutenowych, o zbilansowanym składzie i różnych smakach. Wszystko po to, aby czworonogi mogły spożywać pokarm jak najwyższej jakości. 

Karma dla psa marki Brit 

Czeski producent karm marki Brit od 1994 roku dba o zdrowie i prawidłowy rozwój naszych pupili. Firma stawia przede wszystkim na prawidłowy dobór składników, które są najwyższej jakości. Starannie wyselekcjonowane składniki pozwalają stworzyć gotowy produkt, który bez obaw można podać psu i nie martwić się o jego zdrowe trawienie. W składzie karm marki Brit nie znajdziemy konserwantów, producent zapewnia, że do produkcji karmy wykorzystywane są dobrej jakości składniki. W składzie karm, w zależności od smaku i rodzaju znajdziemy np. mielony ryż, olej łososiowy, suszone jabłka, zioła, nasiona, tłuszcz z kurczaka, jagnięcinę czy też ekstrakt z chrząstki. Mimo że niektóre z tych składników mogą mieć specyficznie brzmiące nazwy, to jednak produkty tej firmy są chętnie wybierane przez hodowców oraz właścicieli psów domowych. 

 

Marka Royal Canin 

Producent karmy marki Royal Canin to firma działająca od ponad 75 lat. Mars Petcare obecnie obejmuje trzy z pięciu największych marek karmy dla zwierząt domowych na świecie. Firma zajmuje się produkcją wyrobów pod markami takimi jak PEDIGREE, WHISKAS, PERFECT FIT oraz ROYAL CANIN. Główne założenia firmy obejmują oczywiście dbanie o najwyżej jakości składniki, które znajdują się w szczelnie zamkniętych opakowaniach z karmą dla naszych pupili. Firma dba o zaspokojenie potrzeb żywieniowych i zdrowotnych nie tylko psów, ale także kotów, ryb, koni i ptaków. Dzięki temu mamy pewność, że podajemy psu karmę od jednego z czołowych producentów. Ranking karm dla psa pokazuje, że produkty Royal Canin są chętnie wybierane przez właścicieli czworonogów. Wpływa na to dostępność produktów przeznaczonych dla psów otyłych i alergików, które na dodatek są w przystępnych cenach. 

Karma marki Taste of the Wild 

Taste of the Wild to karma, która została stworzona z myślą o psach mających skłonności do alergii oraz nietolerancji niektórych produktów. Producent to rodzinna, amerykańska firma, która inspirację do stworzenia Taste of the Wild zaczerpnęła z własnych doświadczeń. Producent przyznaje, że zależało mu na stworzeniu dobrej jakości karm dla psów, które dodatkową będą w przystępnej cenie. Priorytetem firmy jest także dobór wyjątkowych składników pochodzących od globalnych i lokalnych dostawców. Właściciele firmy przykładają duże starania do selektywnego doboru składników, jakie znajdziemy w opakowaniu. Producent przeprowadza rygorystyczne testy, mające za zadanie wychwycić wszelkie nieprawidłowości, wdraża specjalne protokoły obejmujące około dwóch tysięcy testów mikotoksyn w krótkim okresie. Wszystko to sprawia, że do żołądka pupila dostaje się produkt bezpieczny i przystosowany do jego potrzeb zdrowotnych. 

 

Karma dla psa Dolina Noteci 

Producent karmy dla psa widniejącej pod nazwą Dolina Noteci to Polska firma mająca siedzibę w Polanowie. Rodzimy producent zapewnia, że jego karmy są odwzorowane na posiłkach, które psy jedzą w naturalnym środowisku. Produkt wykonany jest wyłącznie ze świeżych surowców, które pochodzą od lokalnych i sprawdzonych dostawców. W składzie nie znajdziemy sztucznych aromatów ani polepszaczy smaku, które mogą zaszkodzić czworonogom. Co więcej, firma zapewnia, że przy produkcji karm dla psów wykorzystywane są nowoczesne maszyny oraz technologie pozwalające dbać o środowisko. Właściciele czworonogów chętnie wybierają karmę rodzimego producenta, co świadczy o tym, że mamy do czynienia z produktem wysokiej jakości. 

 

Karma marki Purina 

Marka Purina oferuje szeroki wybór suchej i mokrej karmy dla kotów i psów. Znany wszystkim producent-firma Nestlé od wielu lat dba o jakość swoich produktów, nie tylko przeznaczonych dla zwierząt. Marka Purina została stworzona po to, aby dążyć do postępu w dziedzinie żywienia zwierząt domowych. Głównym celem firmy jest poprawa życia zwierząt domowych, a także zapewnienie im odpowiedniej i zdrowej diety. Producent zapewnia, że wszystkie produkty przeznaczone do spożycia dla zwierząt są pod ścisłą kontrolą, a przede wszystkim spełniają standardy rynku europejskiego. Karma dla psów Purina dba o dobór dobrej jakości mięs, które zawierają dość dużą ilość białka, żelaza, witamin oraz kwasów tłuszczowych. 

Karma dla psów marki Josera 

Niemiecki producent karm dla psów widniejących na rynku pod marką Josera, oferuje produkty zawierające wyselekcjonowane składniki, będące propozycją nawet dla wybrednych psów. Producent od wielu lat specjalizuje się w żywieniu nie tylko psów i kotów, ale także bydła i trzody chlewnej. Zaangażowanie firmy w produkcję wysokiej jakości karmy spowodowało, że wielu właścicieli czworonogów chętnie sięga po innowacyjny produkt, spełniający najwyższe standardy jakości. 

 

Karma dla zwierząt domowych Bosch 

Karma dla psów Bosch powstała z myślą o wymagających podniebieniach naszych pupili. Niemiecki producent oferuje aż 22 różne rodzaje i smaki karm suchych, które w składzie mają naturalne składniki. Karma Bosch jest produkowana przez Tiernahrung GmbH & Co. KG. Producent chwali się, że jego produkty mają niską zawartość tłuszczu i białka, a także stosunkowo wysoką zawartość węglowodanów.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ