Ostatnio aktualizowane: 06.12.22

 

Najważniejsze zalety:

Pokarm jest dostępny nie tylko w 6 kg, ale także 1,5 kg i 12 kg opakowaniu, więc możemy wybrać wielkość produktu odpowiednio do potrzeb. Karma zawiera składniki, które dobrze wpływają na pracę przewodu pokarmowego i jest polecana dla psów z problemami z trzustką. Przeprowadzony test Royal Canin Veterinary Diet i jego pozytywne wyniki stanowią potwierdzenie, że pokarm przynosi oczekiwane efekty i to w krótkim czasie.

 

Najważniejsze wady:

Karma dla psów ma strunowe zamknięcie, które nie jest wykonane najlepiej. Istnieje więc obawa, że jeśli nie przesypiemy chrupek do szczelnego pudełka, mogą one po stosunkowo niedługim czasie stracić swój intensywny zapach i smak. 

 

Werdykt: 9.6/10

Karma Royal Canin Veterinary Diet jest przeznaczona dla psów mających problemy z trzustką i nawracającymi biegunkami. Sprawdza się u dorosłych czworonogów każdej rasy. Na opakowaniu znajduje się tabela, z której dokładnie możemy wyczytać, ile pokarmu podawać psu w zależności od jego wagi.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Skład

Karma dla psów ma dobrze dobrany skład, dlatego jest polecana przez właścicieli czworonogów, a także lekarzy weterynarii. Zamieszczone w Internecie, pozytywne opinie o Royal Canin Veterinary Diet stanowią dowód na to, że jest to produkt godny uwagi. W składzie pokarmu znajduje się ryż, suszone białko drobiowe, pszenica i jęczmień. Ponadto znajdziemy tam pulpę buraczaną, sole mineralne, olej rybny, wyciąg z drożdży i aksamitki wzniesionej. Skład został tak opracowany, aby wspierać prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. W pokarmie nie ma zbyt dużo tłuszczów, więc może być on bez obaw podawany psom z nadwagą. Jak zapewnia producent, wszystkie składniki pochodzą ze sprawdzonych źródeł i są najwyższej jakości. Pokarm zawiera wszystko to, co powinno znaleźć się w codziennej diecie naszego czworonoga, dlatego cena Royal Canin Veterinary Diet nie wydaje się wysoka.

Przeznaczenie

Royal Canin Veterinary Diet, jak sama nazwa wskazuje, to dieta weterynaryjna odpowiednia dla dorosłych psów wszystkich ras. Jest to pokarm polecany zwierzętom mającym problem z trzustką i nawracającą biegunką. Produkt będzie odpowiedni dla psów borykających się z następującymi dolegliwościami: hiperlipidemia (zaburzenia metaboliczne), limfangiektazja (wiąże się z nawracającą biegunką), przerost flory bakteryjnej jelit, niewydolność trzustki. Skład karmy został tak dobrany, aby pomóc psu w normalnym funkcjonowaniu. Pokarm zawiera m.in. przeciwutleniacze, które pomagają w walce z wolnymi rodnikami. Produkt nie jest odpowiedni dla suk w ciąży i karmiących. 

 

Opakowanie i dawkowanie

Karmę można kupić w opakowaniu: 1,5 kg, 6 kg i 12 kg. Często na początku kupujący wybierają najmniejsze pudełko, aby sprawdzić, czy pokarm będzie smakował psu. Co istotne, karma jest dostępna nie tylko w wersji suchej, ale też mokrej. Jeśli nasz pupil niechętnie zjada suche chrupki, możemy przed podaniem zamoczyć je w niewielki ilości wody. Pokarm jest przeznaczony dla dorosłych psów, niezależnie od rasy, więc może być stosowany zarówno u małych, jak i dużych czworonogów. Tabela z dokładnymi informacjami na temat dawkowania znajduje się z tyłu opakowania. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ