Opinie o Purina Friskies Junior

Ostatnio aktualizowane: 25.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Karma dla psa zawiera witaminę D i cenne składniki mineralne, które stanowią gwarancję zdrowych kości i zębów. Dodatkowo w składzie znajdziemy pochodzące z oleju ryb DHA, które jest niezbędne do prawidłowego rozwoju wzroku i mózgu. Istotne są także przeciwutleniacze wspierające odporność zwierzęcia. Cena Purina Friskies Junior jest przystępna.

 

Najważniejsze wady:

Niektórzy właściciele czworonogów podejrzewają, że karma nie ma intensywnego smaku. Takie wnioski wysuwają po zaobserwowaniu psa po podaniu posiłku. W pojedynczych przypadkach zwierzęta nie wykazują dużego zainteresowania jedzeniem i konieczne jest jego mieszanie z mokrą karmą.

 

Werdykt: 9.3/10

Purina Friskies Junior to karma dla szczeniąt od 3. miesiąca życia do 1 roku. Produkt jest dostępny w różnych opakowania, do wyboru mamy pojemności od 500 g do 15 kg x 2. Na początku możemy kupić mniejsze opakowanie, aby sprawdzić, czy nasz pupil polubi to jedzenie. Opinie o Purina Friskies Junior są w większości pozytywne.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dobry skład

Karma dla szczeniąt ma w składzie witaminę D, która wspomaga kości i sprawia, że zęby stają się twardsze. Zdrową, lśniącą sierść gwarantują kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6. Oczywiście, aby zwierzak ładnie się prezentował, trzeba dbać także o jego pielęgnację, regularnie wyczesywać sierść i używać dobrej jakości kosmetyków. Robiąc to jednak i dając mu do jedzenia Purinę, można być pewnym, że psiak będzie wyglądał na zadbanego. Gwarancją witalności jest natomiast witamina B i E. Nie ulega wątpliwości, że szczenięta potrzebują większej dawki energii niż psy starsze. Chętniej się one bawią i pozostają niemal w ciągłym ruchu, dlatego karma o dobrym składzie jest niezbędna do prawidłowego rozwoju. W prezentowanym pokarmie zwiększona została porcja białka i tłuszczu. Test Purina Friskies Junior wykazał też, że stosowanie tej karmy nie prowadzi do pojawienia się stanów alergicznych.

Małe chrupki

Osoby, które zdecydowały się kupić tę karmę dla swojego pupila, przyznają, że chrupki są na tyle małe, że szczeniak nie ma problemu z tym, aby je jeść. Nie są one też za twarde, więc nie trzeba np. moczyć ich w wodzie przed podaniem. Moczenie jednak może okazać się dobrym wyjściem, kiedy nasz pies bardzo szybko je i chcemy, aby robił to nieco wolniej.

 

Kilka słów o firmie

Kupując produkt danej firmy, wiele osób chce też wiedzieć coś na temat samej marki. To ułatwia podjęcie decyzji zakupowej. Warto więc wiedzieć, że Purina Friskies działa na rynku już od ponad 80 lat i dostarcza wysokiej jakości jedzenie opracowane wspólnie z doświadczonymi lekarzami weterynarii i specjalistami ds. żywienia. Karmy dla zwierząt są pożywne i zawierają niezbędne witaminy i składniki odżywcze.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ