Opinie o Josera Festival

Ostatnio aktualizowane: 05.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Karma dla psa Josera Festival gwarantuje ładny wygląd skóry i sierści, co jest możliwe dzięki dobrze dobranym proporcjom kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6. W składzie pokarmu znajduje się też biotyna, witamina E i cynk, a wszystkie te składniki są łatwo przyswajalne przez zwierzaka.

 

Najważniejsze wady:

W niektórych recenzjach pojawiają się wzmianki na temat wielkości chrupek. Pewna grupa kupujących wskazuje, że powinny być one większe, bo wtedy pies mógłby gryźć każdego chrupka, a nie niektóre z nich połykać.

 

Werdykt: 9.4/10

Pokarm jest zamknięty w solidnie wykonanym opakowaniu z zamknięciem strunowym, więc po otwarciu nie traci zbyt szybko swoich właściwości. Karma może być podawana na sucho, jak również na mokro (po uprzednim namoczeniu) w zależności od preferencji naszego czworonoga. Czytając opinie o Josera Festival można stwierdzić, że produkt ma dobry skład. Przy regularnym stosowaniu sierść zwierzaka zyskuje ładniejszy wygląd.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Skład produktu

Karma ma w składzie suszone białko drobiowe, kukurydzę, ryż i tłuszcz drobiowy. Ponadto znajdziemy w niej także suszonego łososia o przyjemnym dla zwierzaków i zachęcającym do jedzenia zapachu. Pokarm składa się ponadto ze skrobi ziemniaczanej, hydrolizowanego białka drobiowego, suszonej wątróbki, drożdży, mączki z cykorii i małż zielonych. Jak widać, niektóre składniki są bardzo wyszukane, a to dlatego, że prezentowana karma powstała z myślą o najbardziej wybrednych pupilach, których trudno zachęcić do jedzenia suchej karmy. Josera Festival nie zawiera pszenicy, soi i produktów mlecznych, więc nasz pies nie powinien mieć żadnych problemów z trawieniem.

Korzystne działanie

Jak potwierdza test Josera Festival, regularne przyjmowanie tego pokarmu powoduje dobre zmiany u naszego czworonoga. Po pewnym czasie można łatwo zauważyć, że skóra ma zdrowszy wygląd, a sierść jest bardziej błyszcząca i przestaje tak mocno wypadać. Ten pokarm zapewnia też skuteczne wsparcie dla układu kostnego, a wszystko za sprawą dobrych proporcji wapnia i fosforu. Karma zawiera też organiczną miedź, która również ma korzystny wpływ na naszego psa. Drożdże wspomagają trawienie, a witamina E i selen chroni komórki. Pupil ma zagwarantowaną skuteczną ochronę na każdej płaszczyźnie i zapewnioną odpowiednią dawkę energii. Karma z pewnością sprawdzi się u czworonogów, które na co dzień są aktywne, np. dużo spacerują i biegają.

 

Sposób podawania

Josera Festival to sucha karma, jednak można ją podawać także na mokro. Wystarczy odmierzoną uprzednio ilość pokarmu namoczyć w niewielkiej ilości wody i chwilę odczekać, aż chrupki zmiękną. Ten sposób podawania jest polecany szczególnie mniejszym psom, które mogłyby mieć problem z pogryzieniem chrupków. Producent podkreśla też, że karma podawana w formie suchej na dobry wpływ na jamę ustną, bo jej jedzenie stanowi niejako formę pielęgnacji zębów. Produkt jest sprzedawany w 15 kg opakowaniu. Jeśli weźmiemy to pod uwagę, cena Josera Festival nie wydaje się wysoka. Pamiętajmy też, że pokarm ma bardzo dobry skład i jest dostosowany do potrzeb wymagających psiaków, które nie chcą jeść każdej karmy.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ