Ostatnio aktualizowane: 06.12.22

 

Najważniejsze zalety:

Karma dla psa jest dostępna w dużym opakowaniu, więc starcza na długo. Zachowuje ona swoje właściwości odżywcze nawet przy dłuższym przechowywaniu, a jest to możliwe dzięki szczelnemu zamknięciu strunowemu. Wszystkie zawarte w pokarmie składniki zostały tak dobrane, aby dostarczać psu wszystkiego, czego potrzebuje.

 

Najważniejsze wady:

Część właścicieli psów zwraca uwagę na to, że karma nie ma zbyt przyjemnego zapachu. Jest on na tyle intensywny, że roznosi się po całym mieszkaniu, co może być nieco irytujące. Po chwili jednak przestaje być wyczuwalny. 

 

Werdykt: 9.8/10

Brit Care to dla wielu hodowców najlepsza karma dla psa dostępna w tym przedziale cenowym. Pokarm jest przeznaczony dla dorosłych psów dużych ras (ważących powyżej 25 kg). W składzie produktu znajdują się m.in. aminokwasy i prebiotyki, które dobrze wpływają na zdrowie zwierzęcia. Karma smakuje psom, o czym świadczą pozytywne opinie. Brit Care to pełnowartościowy pokarm, który warto kupić.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Skład

Karma dla psów zawiera wiele cennych składników, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu naszego pupila. W Brit Care znajdziemy m.in.: jagnięcą mączkę mięsną, zmielony ryż, olej z łososia, tłuszcz drobiowy, suszone jaja i jabłka. Dodatkowo pokarm zawiera też witaminę A, D3 i E. Produkt składa się w 25% z białka, które jest źródłem cennej energii i budulcem kości. Karma ma też błonnik (2,5%) wspierający procesy trawienne. Za wspomaganie mikroflory jelitowej odpowiadają też fructo-oligosacharydy. Składniki odżywcze w postaci witamin sprawiają, że nasz pupil ma więcej energii, a jego organizm lepiej radzi sobie z różnego rodzaju zagrożeniami. Dodatkowo przy regularnym stosowaniu można zauważyć, że sierść naszego zwierzęcia staje się bardziej błyszcząca. Potwierdza to przeprowadzony przez hodowców test Brit Care. Stosunek pomiędzy nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, a cynkiem i miedzią jest dobrze zbilansowany, co pozwala na zachowanie zdrowego wyglądu skóry.

Przeznaczenie

Brit Care to hipoalergiczna karma stworzona z myślą o dorosłych psach (powyżej 2 lat) dużych ras (ważących 25 kg lub więcej). W przypadku dużych zwierząt bardzo ważne jest odpowiednie, zbilansowane żywienie i zachowanie dobrych proporcji poszczególnych składników. Psom, które sporo ważą, muszą być dostarczane składniki odżywcze wspierające pracę serca i pozwalające zachować odpowiedni stan kości narażonych na duże obciążenie. Nieodpowiednio dobrana dieta może skutkować problemami nie tylko z trawieniem, ale też ze stawami. Warto dbać o to, co trafia do miski naszego pupila i wybierać Brit Care. Cena pokarmu jest przystępna, więc miesięczne koszty żywienia zwierzaka nie są zbyt duże.

 

Opakowanie

Produkt jest zamknięty w dużym, 12 kg opakowaniu, więc nie trzeba zbyt często składać zamówienia w sklepie internetowym na nowy pokarm czy odwiedzać sklepów stacjonarnych. Istotna jest nie tylko wydajność produktu, ale też jakość jego opakowania. Karma, która jest nieodpowiednio przechowywana traci swoje wartości odżywcze, dlatego też producent zadbał o szczelne, strunowe zamknięcie. Dzięki niemu mamy pewność, że chrupki nie stracą swojego zapachu ani smaku, więc nawet długi czas po zakupie nasz pies będzie chętnie je jadł.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ