Ostatnio aktualizowane: 06.12.22

 

Szelki do tresury chodzenia Easy Walk – ranking

 

 

Trixie Easy Walk

 

Jeśli poszukujesz szelek treningowych do nauki chodzenia dla swojego czworonoga, to polecamy Ci Trixie Easy Walk. Jest to model o dużych rozmiarach, który przeznaczony jest dla psów o nieco większej masie.

Zaletą produktu jest jego niewielka waga, która dzięki inteligentnemu systemowi łączeń jest w stanie utrzymać zwierzęta dużych ras. Powodem, dla którego warto zainwestować w model jest jego konstrukcja: jeden pasek otula szyję psa, zaś kolejne taśmy łączone są w okolicy klatki piersiowej. Taka konstrukcja pozwala lepiej panować nad ruchami zwierzęta, bez wyrządzania mu krzywdy. Nawet, gdy pociągniemy mocniej za smycz, nie zaczniemy dusić pupila, co może mieć miejsce w przypadku tradycyjnych modeli. Dzięki temu nauka chodzenia przy nodze właściciela odbywa się bezstresowo. Do zestawu dołączono specjalne ochraniacze, które pomogą nam uniknąć otarcia skóry psa.

Wiele osób wybrało właśnie ten produkt, gdyż jego konstrukcja uniemożliwia zwierzakowi ciągnięcie właściciela. Konsumenci uważają, że są to szelki do tresury chodzenia Easy Walk w dobrej cenie, to sprzęt godny polecenia.

 

 

 

 

Mocne Easy Walk Premier

 

Model Mocne Easy Walk Premier to specjalne szelki, które dedykowane są dla psów dużych ras. Materiał został specjalnie wzmocniony, tak by nie przerwał się, gdy będziemy chcieli odciągnąć zwierzę. Rozmiar produktu to XL, dlatego polecamy jego zakup właścicielom dogów argentyńskich czy owczarków kaukaskich.

Materiałem, z jakiego uszyto szelki jest nylon. Tkanina ta jest bardzo wytrzymała i odporna na otarcia czy przerwania. Co więcej, nawet jeśli nasz pupil da radę ciągnąć szelki, jego kły nie przerwą nylonu. Największą zaletą produktu jest jego konstrukcja, która oduczy czworonoga gryzienia smyczy, bo każda próba powoduje zaciśnięcie się szelek na jego szyi. Wywołuje to bardzo duży dyskomfort u naszego pupila, co zmusi go do zaprzestania takich działań. Celem modelu jest nauczenie psa, aby w czasie spaceru chodził przy nodze właściciela. Jeśli Twój pupil jest dość oporny i często musisz używać siły, by go odciągnąć, to na pewno spodoba Ci się, że do zestawu dołączono ochraniacze. Możemy je zamontować przy obroży, tak by nie ocierać skóry psa.

Tym, co najbardziej docenili konsumenci, jest prosty sposób zakładania szelek, jak również to, że noszenie ich nie wywołuje uczucia dyskomfortu u psa.

 

 

 

 

Mocne Easy Walk

 

Właściciele dużych psów, które podczas spacerów lubią uciekać, powinni zainwestować w Mocne Easy Walk. Są to bardzo wygodne szelki dedykowane dla większych ras czworonogów, które nauczą zwierzę, by poruszało się przy naszej nodze.

Zaletą modelu jest to, że daje na pełną kontrolę nad ruchami pupila. Cały produkt wykonano z nylonu, który jest bardzo wytrzymały. Dzięki temu, nawet gdy użyjemy dużej siły, tkanina nie przerwie się. Co więcej, nie musisz się obawiać, że pies, który lubi gryźć smycz, przegryzie szelki. Użytkowanie produktu jest w pełni bezstresowe, gdyż nie dusi psa. Górny element szelek ulokowany jest na klatce piersiowej, a nie szyi, zatem nie wyrządzisz pupilowi krzywdy. Sprawia to, że ciągnięcie smyczy uniemożliwia zwierzęciu chodzenie, co powoduje dyskomfort i zmusza by się zatrzymało.

To, że materiał nie podrażnia skóry zwierzęcia, jest głównym powodem, dla którego tak wiele osób wybrało prezentowane szelki. Całe szkolenie odbywa się bezstresowo i humanitarnie.

 

 

 

 

Jakie szelki do tresury chodzenia Easy Walk wybrać?

 

Udając się na spacer z naszym czworonogiem, musimy zaopatrzyć się w dobre szelki, które umożliwią nam utrzymanie psiaka. Jest to bardzo przydatny produkt, który zapewni nam pełną kontrolę nad ruchami zwierzęcia. Wiemy jednak, że wybór odpowiedniego modelu nie należy do prostych zadań, dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik. W poniższym artykule dokładnie opisaliśmy najistotniejsze cechy, które powinny posiadać najlepsze szelki do tresury chodzenia Easy Walk w 2022 roku.

W pierwszej kolejności powinniśmy skupić się na samej marce – Easy Walk. Produkty tej firmy zapewniają psom duży komfort podczas noszenia, gdyż ich nie obcierają, a co ważniejsze, nie ograniczają ruchów. Easy Walk ma w swoim asortymencie sprzęty dedykowane dla czworonogów, jak również dla ich właścicieli – smycz zaczepia się o szelki, które nosi człowiek. Dzięki nim, spacery z psem okażą się mniej stresujące, gdyż ich konstrukcja wyklucza jakiekolwiek urazy.

Powodem, dla którego coraz więcej właścicieli zamienia tradycyjną obrożę na szelki jest ich wygoda. Jak zauważają konsumenci, oduczają one zwierzaka ciągnąć za linkę, co jest niewygodne dla właściciela czworonoga.

Aby wybrać dobrej jakości produkt upewnij się, że jest on wytrzymały. Konsumenci uważają, że najlepsze szelki do tresury chodzenia Easy Walk są wykonane z nylonu, gdyż jest odporny na przedarcia i nie ociera skóry. Warto też upewnić się, że produkt pokryty został miękką wyściółką, która nie będzie podrażniać skóry pupila. Równocześnie, jeśli będziemy musieli odciągnąć zwierzę od obiektu przy użyciu dużej siły, materiał nie przerwie się. Zauważ, że wiele szelek ma ograniczenia wagowe. Oznacza to, że produkty dla silnych i umięśnionych psów (jak owczarek kaukaski czy dog argentyński) powinny zostać wzmocnione, tak aby utrzymały masę zwierzęcia.

Szelki muszą być dopasowane do naszego zwierzaka. Dlatego inny model kupimy niewielkiemu corgi, a inny dużemu labradorowi. Wynika to z tego, że źle dobrany model nie będzie działać lub co gorsza przyczyni się do kontuzji. Zauważ też, że duże i masywne rasy psów powinny nosić szelki z pasem na grzbiecie i klatce piersiowej, które lepiej utrzymają jego masę.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ