Najlepszy kojec dla psa z siatki

Ostatnio aktualizowane: 28.09.23

 

Kojce dla psa z siatki – ranking

 

 

Vida XL 200x235cm

 

Jeżeli szukasz dobrego kojca z siatki dla swojego psa, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Vida XL 200x235cm to duży model, dzięki któremu możemy w nim szkolić psa lub po prostu zapewnić mu schronienie. Wymiary tego kojca wynoszą 200 cm x 200 cm x 235 cm. Z kolei powierzchnia podłogi to 4 m2.

Jest to wystarczająco duży model, aby pies mógł się w nim swobodnie położyć. Pupil przebywając wewnątrz produktu, może zmieniać pozycje, a także poruszać się. Kojec jest doskonałym miejsce, aby nauczyć czworonoga kilku sztuczek. Jest w nim odizolowany od czynników, które rozpraszają go podczas nauki. Drzwi prezentowanego modelu otwierają się na zewnątrz i zamykane są na zatrzask.

Góra kojca pokryta jest bardzo grubym baldachimem. Z kolei siatka jest wykonana bardzo starannie. Montaż prezentowanego kojca jest łatwy i nie zajmie dużo czasu. Właściciele psów chwalą tę cechę produktu. Uważają oni także, że jest to bardzo dobre schronienie dla psa.

 

 

 

 

Vida XL 200x400cm

 

Vida XL 200x400cm to kojec dla psa o bardzo mocnej konstrukcji. Jest on odporny na działanie warunków atmosferycznych takich jak deszcz czy wiatr. Na dachu kojca zamontowany został szeroki baldachim. Jest on starannie do niego doczepiony i nie odrywa się nawet w przypadku silnego wiatru. Baldachim chroni psa przed zamoknięciem.

Wymiary tego produktu to 200 cm 400 cm x 235 cm. Tak duży model pozwoli nam na przeprowadzanie w nim szkolenia naszego czworonoga. Podczas przebywania w środku pies może się wygodnie rozłożyć i zmieniać pozycje. Pies ma także możliwość biegania. Siatka tego produktu została ocynkowana, co znacznie podnosi jej trwałość. Drzwi z kolei przymocowane są na mocnych zawiasach, a zamykane są na zatrzask. Pupil nie może więc samodzielnie otworzyć drzwi od kojca.

Właściciele psów są bardzo zadowoleni z prezentowanego produktu. Uważają oni go za odpowiednie miejsce dla swojego czworonoga. Poza tym Internauci wspominają również o solidnym wykonaniu produktu.

 

 

 

 

VidaXL K200x195cm

 

VidaXL K200x195cm to kojec dla psa z siatki w dobrej cenie, który jest bardzo łatwy w montażu. Po zakupie złożenie go nie powinno nam zająć więcej niż 30 minut. Poszczególne elementy modelu są bardzo trwałe i nie niszczą się na skutek działania warunków atmosferycznych. Dlatego też jest to jeden z najchętniej wybieranych kojców dla psa.

Produkt jest na tyle duży, aby nawet duży pies czuł się w nim swobodnie. Siatka zapewnia czworonogowi cyrkulację powietrza, a wymiary 200 cm x 200 cm x 195 cm gwarantują psu komfortowe poruszanie się w środku. Tak duży kojec pozwala nam na uczenie w jego wnętrzu sztuczek bez obawy, że pies zostanie rozproszony przez czynniki zewnętrzne.

Prezentowany kojec został solidnie wykonany. Szczególnie mocne są zawiasy, na których zamontowane są drzwi. Wejście zamykane jest na zatrzask. Na górze produktu możemy doczepić baldachim, który chroni pupila przed deszczem. Właściciele psów polecają zakup produktu osobom, które mają zarówno duże, jak i małe czworonogi.

 

 

 

 

Jaki kojec dla psa z siatki wybrać?

 

Masz psa i szukasz kojca? W wielu wypadkach posiadanie takiego miejsca to dobre rozwiązanie. Nasz pupil jest w takim miejscu może nie tylko spokojnie odpoczywać, ale też bawić się. Kojec to szczególnie dobry pomysł, kiedy nie mamy ogrodzenia lub jest ono wadliwe. Jeżeli jesteś właścicielem psa, to możesz zastanawiać się, co charakteryzuje dobry produkt tego typu. W poniższym artykule poruszyliśmy ten temat. Po przeczytaniu go z pewnością będziesz wiedział więcej o kojcach i wybór stanie się łatwiejszy.

Najważniejszą kwestią przy wyborze odpowiedniego produktu tego typu są jego wymiary. Najlepszy kojec dla psa z siatki w 2023 roku jest taki, w którym pies może się swobodnie poruszać oraz zmieniać pozycje. Dobierzmy go do wielkości naszego psa. Przykładowym wymiarem dla owczarka niemieckiego jest około 120 cm długości, 60 cm wysokości i około 50 cm szerokości. Podobny produkt będzie odpowiedni labradora, dobermana i innych większych psów.

Na rynku znajdziemy również kojce do ćwiczeń i treningów. Odznaczają się one dużymi wymiarami wynoszącymi około 200 cm szerokości oraz długości. W takim miejscu możemy nauczyć psa różnych sztuczek, bez obaw, że nasz pupil będzie narażony na rozproszenie przez czynniki zewnętrzne.

Ważnym elementem kojca jest jego zadaszenie. W przypadku produktów wykonanych z siatki jest to zazwyczaj gruby baldachim. Koniecznie sprawdź, czy baldachim został wykonany z wodoodpornego materiału. W przeciwnym razie podczas opadów deszczu pies zamoknie.

Kolejnym elementem, o którym trzeba powiedzieć kilka słów są drzwi. Najlepsze kojce dla psa z siatki mają solidne drzwi z wytrzymałymi zawiasami. Wejście powinno się otwierać na zewnątrz. Zapewni nam to większą kontrolę nad psem. Większość modeli wyposażona jest w zamykanie zatrzaskowe. Uniemożliwi to psu samowolne wyjście z kojca.

Konstrukcja takiego produktu powinna być solidnie wykonana. Najlepiej, aby siatka była ocynkowana. Podnosi to trwałość kojca, a nasz pupil nie będzie miał możliwości przegryzienia siatki i wydostania się lub poranienia się ostrymi zakończeniami drutów. Wybierzmy równie model, który nie jest zbyt trudny do zamontowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Laura

July 15, 2021 at 6:33 pm

Co to za pomysł…zamykać psa w takim końcu…!?

Odpowiadać
Zespół ZwD

July 20, 2021 at 1:28 pm

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz.

Pozdrawiamy,
Zespół ZwD

Odpowiadać