Ostatnio aktualizowane: 20.10.20

 

Spośród wielu producentów zajmujących się dostarczaniem na rynek akcesoriów dla zwierząt czasami trudno wybrać tych najlepszych. Warto więc śledzić opinie na temat produktów poszczególnych firm. Dobrym zwyczajem jest też zapoznanie się z historią danej marki, jej filozofią i doświadczeniem. Poniżej znajdują się najczęściej polecani producenci obroży antyszczekowych i kilka słów na temat każdego z nich.

 

Dog Trace

Godnym polecenia producentem akcesoriów dla czworonogów jest Dog Trace zajmujący się produkcją wysokiej jakości obroży elektronicznych dla psów. Działają one w ten sposób, że wysyłają impulsy elektryczne, kiedy pies zaczyna szczekać, wyć albo warczeć. Do wyboru jest zwykle kilka trybów pracy, co pozwala na dopasowanie sprzętu w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. Możemy wybrać samą korekcję dźwiękową i korekcję wraz z impulsami na poziomie niskim, średnim, wysokim i wzrastającym. Obroże tego producenta są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie są podatne na działanie niesprzyjających czynników zewnętrznych i podlegają regulacji. Marka Dog Trace poza obrożami ma w swojej ofercie także akcesoria dostosowane do użytkowania wraz z obrożami (m.in. piloty, nadajniki, przewody antenowe czy zapasowe elektrody). Produkty Dog Trace są dobrze oceniane przez właścicieli czworonogów, co stanowi jeden z najlepszych dowodów na ich wysoką jakość.

PetSafe

Marka PetSafe działa na rynku już ponad 20 lat, więc może pochwalić się sporym doświadczeniem nie tylko w zakresie produkcji akcesoriów dla zwierząt, ale także obsługi klientów. W ofercie producenta dostępnych jest wiele modeli elektronicznych systemów treningowych stworzonych z myślą o psach i kotach. Spośród produktów można wyróżnić: elektroniczne obroże do tresury, obroże antyszczekowe czy niewidoczne ogrodzenia dla psów. Producent dostarcza też na rynek wysokiej jakości drzwiczki, kuwety, akcesoria i zabawki. Tak naprawdę, w PetSafe można kupić wszystkie przedmioty, które są niezbędne do tego, aby zapewnić pupilowi bezpieczeństwo i zabawę. Co warto podkreślić, PetSafe tworzy swoje produkty we współpracy z doświadczonymi trenerami psów, weterynarzami i innymi tego typu specjalistami. 

 

Petrainer

Tworząc ranking obroży antyszczekowych, nie można pominąć produktów marki Petrainer, która oferuje wysokiej jakości obroże elektroniczne w atrakcyjnych cenach. Sprzęty tego producenta są uznawane za skuteczne. Wśród produktów marki Petrainer znajdziemy: obroże treningowe i antyszczekowe, a także elektroniczne ogrodzenia. Za największą zaletę produktów tej marki uznaje się to, że mają one szeroką skalę impulsów elektrostatycznych. Oznacza to, że każdy sprzęt można dopasować idealnie do swojego psa, co zwiększa szansę na zadowolenie z zakupu. Nadajniki i odbiorniki mają odpowiednio wyprofilowany kształt, są stosunkowo małe i wygodnie się z nich korzysta. Obroże treningowe Petrainer wyróżnia estetyczny, prosty design. Produkty są zrobione z utwardzanego plastiku, który zwiększa ich wytrzymałość. Warto wiedzieć, że obroże Petrainer są zasilane dualną ładowarką, a czas ich ładowania nie jest długi. Większość znajdujących się w ofercie produktów ma wodoszczelną konstrukcję, więc można z nich korzystać bez względu na warunki panujące w miejscu, w którym przebywamy z psem.

Zolux

Miłośnicy zwierząt na pewno znają firmę ZOLUX, która działa już od ponad 80 lat. Tak długi czas pozwolił na zebranie niezbędnego doświadczenia i rozwój oferowanych produktów. Początki działalności przedsiębiorstwa są związane z założeniem rodzinnej firmy i datuje się je na rok 1933, kiedy to w niewielkim składzie zbożowym we Francji Madeleine i Fernand Haurit zajęli się sprzedażą nasion. Później rozszerzyli swą działalność o zboża dla ptaków i małych ssaków. Z biegiem czasu firma znacznie się rozwinęła i poszerzyła swoją ofertę o kolejne produkty dla zwierząt domowych. Marka ZOLUX w obecnej formie została stworzona w 1971 roku. Jest ona uznawana za współtwórcę współczesnego rynku zoologicznego. ZOLUX poza obrożami dla psów (w tym antyszczekowe), ma także inne produkty dla zwierząt domowych i hodowlanych m.in. legowiska, kuwety i zabawki. Produkty tego producenta wyróżnia wysoka jakość wykonania, a przy tym atrakcyjna cena. Grupa ZOLUX obejmuje też marki, takie jak Laboratoire FRANCODEX i Saint Bernard. Pierwsza z nich zajmuje się zdrowiem zwierząt i oferuje produkty do pielęgnacji pupili. Druga z kolei jest popularna w zagranicznych supermarketach.

Patrząc na sytuację rynkową, można z przekonaniem stwierdzić, że wybór produktów dla czworonogów, w tym obroży antyszczekowych dla psów, jest bardzo duży. To zaleta, ponieważ każdy, bez względu na zasobność portfela i preferencje może znaleźć odpowiedni produkt. Prezentowane powyżej marki cieszą się uznaniem konsumentów i są polecane przez specjalistów zajmujących się zwierzętami domowymi. To daje większą szansę na to, że również i my będziemy zadowoleni z zakupu akcesoriów tych producentów.

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments